Sukces plastyczny – XXIIl Ogólnopolski Konkurs “DOM”

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych wychowanków z pracowni plastycznych działających w Młodzieżowym Domu kultury w Biłgoraju. Aż sześcioro naszych podopiecznych zostało laureatami XXIII. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zatytułowanego „DOM” . Konkurs został zorganizowany przez Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie.

Spośród podopiecznych Anny Świcy, pracujących w pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia, w kategorii 4-6 lat wyróżnione zostały prace dwóch sześciolatek – Julii Furmanek i Natalki Lembryk. Kwalifikację do wystawy pokonkursowej otrzymała jedenastoletnia Kasia Sudoł.

Do wystawy zakwalifikowano również prace autorstwa Justynki Mazur (lat 6), Poli Niedźwiedzkiej (lat 6) i Mai Lipiec (lat 6). Dziewczynki uczęszczają do grupy „Pędzelki”, a ich opiekunem artystycznym jest Irena Oręziak-Kupczak.

Wernisaż wystawy i wręczenie nagród laureatom odbył się 5 kwietnia 2018 roku.

Wszystkim małym artystkom gratulujemy!

kasia sudoł wyróżnienie julia furmanek IMG 20180319 200508 IMG 20180319 200444 IMG 20180319 200410 wyróżnienie natalka lembryk