Sukces naszych zespołów w Krośnie

9 grudnia zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury uczestniczyły w 29. Mikołajkowych Spotkaniach Tanecznych w Krośnie – sztandarowej imprezie organizowanej cyklicznie przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza.

W konkursie uczestniczyło 35 grup tanecznych z wielu polskich miast, między innymi z Krakowa, Stalowej Woli, Jarocina, Leska, Nowej Dęby, Ustrzyk Dolnych, Jarosławia, Mielca, Jasła, Nowej Sarzyny, Krosna i oczywiście Biłgoraja.

Naszą placówkę reprezentowały grupy Ada oraz formacja IRIS, pracujące pod kierunkiem pani Edyty Buczek, KTT Impuls, grupa starsza i średnia, czyli podopieczni pani Urszuli Demuchy oraz grupa Kropeczki starsze, której nauczycielka jest pani Ingrida Sokołowska.

Tancerzy, prezentujących się w trzech kategoriach wiekowych: 7 – 10 lat, 12 – 15 lat oraz powyżej 16 lat, oceniały dwa składy jurorskie: dorosłe i młodzieżowe. Zdaniem tego drugiego dwie grupy z naszej placówki zasłużyły na NAGRODY: Kropeczki starsze oraz Impuls gr. starsza.

Główny skład jurorski także docenił występy naszych tancerzy, przyznając II miejsce Zespołowi IMPULS oraz III miejsce grupie Kropeczki. Grupa Ada średnia wróciła z Krosna z wyróżnieniem.

Serdecznie gratulujemy naszym tancerzom i nauczycielom.

Zobaczcie też nagrania występów, które publikowaliśmy na naszym fanpage’u.

Fotorelacja z występu grupy IRIS

galeria zdjęć z występu grupy IMPULS

Fotorelacja z występu grupy Kropeczki Starsze

Kilka zdjęć z występu grupy ADA