STREFA KREATYWNOŚCI – WYSTAWA “PROJEKTOWANIE BIŻUTERII KARNAWAŁOWEJ”

,,Strefa kreatywności” to nowe grupy plastyczne prowadzone przez nauczyciela panią Renatę Socha.

To zajęcia plastyczne oparte o różne techniki. Podczas zajęć dzieci  rozwijają swoją kreatywność, wyobraźnię, pobudzają zmysły.

Na zajęciach wykorzystywane są przeróżne materiały do różnorodnych prac płaskich, a także przestrzennych. To często inspiracja wielkimi artystami z zakresu szeroko pojętej sztuki.

Dzieci i młodzież z trzech grup ,,Strefy Kreatywności” przygotowały pod okiem nauczycielki kolejna wystawę. Tym razem nawiązując do karnawału projektowały biżuterię i karnawałowe makijaże. Autorami projektów są: Milena Janeczko, Nina Ćwikła, Laura Małek, Kamila Kołodziej, Łucja Strzałka, Pola Kozak, Julia Palikot, Natalia Dzikoń, Iga Ćwikła, Paula Bosak, Martyna Dziedzic, Zofia Osuch, Dorotka Dołba, Hanna Mura, Maja Ćwikła, Julia Machowska, Jagoda Muca i Jagoda Góra.

Wystawę można podziwiać w holu II piętra naszego mdk.