,,Strefa Kreatywności” dla Mam

26 maja 2021 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju uroczyście otwarto wystawę poświęconą mamom.

W dniu ich święta na wystawie można było podziwiać portrety mam wykonane przez uczestniczki zajęć. Można było również obejrzeć prace wykonane w technice kolażu przedstawiające zaczarowany ogród. Dziewczęta wykonały także specjalnie na wystawę kolorowe samoloty.

Wernisaż rozpoczął się od powitania wszystkich gości przez dyrektor MDK panią Iwonę Pawlos. Następnie głos zabrała nauczycielka, opiekun artystyczny ,,Strefy kreatywności” Renata Socha.

Opowiadała o pracy z trzema grupami, o różnorodnych technikach plastycznych wdrażanych w ramach zajęć. Dziewczęta miały okazję wręczyć swoim mamom własnoręcznie pomalowane i ozdobione butelki oraz kwiaty.

Podczas wernisażu młode artystki otrzymały także upominki plastyczne i nagrody dla laureatek konkursów plastycznych.

Autorkami prac są:
Jagoda Muca, Zofia Osuch, Milena Janeczko, Dorota Dołba, Julia Machowska, Paula Bosak, Jagoda Góra, Hanna Mura, Natalia Dzikoń, Milena Barej, Nina Kanty, Iga Ćwikła, Nina Ćwikła, Agata Bodek, Barbara Bodek, Katarzyna Ścibor, Magdalena Ścibor, Łucja Podpora, Kamila Kołodziej, Łucja Strzałka, Pola Kozak, Julia Palikot, Martyna Piech, Martyna Dziedzic, Laura Małek, Zuzanna Nowakowska.