Osiągnięcia w konkursie „Moje spotkanie z folklorem” 5 letnia Karinka laureatką w konkursie plastycznym

Osiągnięcia w konkursie „Moje spotkanie z folklorem” 5 letnia Karinka laureatką w konkursie plastycznym

Tegoroczna XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkanie z folklorem” odbyła się w formie on-line. Organizator konkursu Zespół Edukacyjno – Artystyczny „Przygoda” w Rybniku informuje, że nadesłane prace na konkurs w większości były bardzo dobrze sfotografowane. Temat prac jest co roku ten sam a uczestnicy konkursu potrafią kreatywnie podejść do tematu. Wydaje się, że w tylu edycjach wszystkie tradycje i kultury zostały już przedstawione i wyczerpane, jednak pojawiają się na nowo odkrywane, dawno zapomniane polskie tradycje.

  1. Anna Miguła – artysta plastyk, nauczyciel plastyki i emalii artystycznej w Państwowym Ognisku Plastycznym im. L, Konarzewskiego Seniora w Rydułtowach,
  2. Monika Kołodziek – Mrosek – artysta plastyk, nauczyciel grafiki warsztatowej w Liceum plastycznym w Wodzisławiu Śląskim,
  3. Monika Fesser – artysta plastyk, prowadzi pracownię ceramiki w warsztacie Terapii zajęciowej z osobami z niepełnosprawnościami jako terapeuta zajęciowy, nauczyciel prowadzący pracownię szkła i ceramiki w ZEA Przygoda w Rybniku.

Spośród 671 prac nadesłanych na konkurs on-line jury oceniło prace i wytypowało laureatów. Wśród laureatów tegorocznych nagród znalazła się 5 letnia Karina Kozioł, wychowanka naszego MDK, uczestniczka pracowni plastycznej w grupie „Pędzelki”, pracującej pod kierunkiem pani Ireny Oręziak-Kupczak, która otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Serdeczne gratulacje dla Karinki!

Irena O-K


Fotorelacja