Ogólnopolskie Andrzejkowe Spotkania Taneczne

30 listopada w Jaśle odbyły się XIX Ogólnopolskie Andrzejkowe Spotkania Taneczne.

Impreza odbywała się w Jasielskim Domu Kultury, gdzie na przepięknej scenie zaprezentowało się około 760 tancerzy z Jasła, Mielca, Rzeszowa, Tarnowa, Ustrzyk Dolnych, Ropy, Krosna, Jedlicza, Strzyżowa, Brzozowa, Korzennej, Krakowa, Dębicy, Skołyszyna, Leżajska, Leska, Biłgoraja i Słowacji. Kategorie, w jakich występowali tancerze to solo, duety oraz zespoły taniec nowoczesny oraz inscenizacja taneczna – w sumie 120 prezentacji w trzech kategoriach wiekowych: 7 – 11 lat, 12 – 15 lat oraz 16 – 20 lat.

Tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury, prezentujący się w drugiej kategorii wiekowej to grupy Nowa oraz Jump młodsza, pracujące pod kierunkiem pani Ingridy Sokołowskiej. Pierwsza z nich na jasielskiej scenie zaliczyła bardzo udany debiut.

Wśród najstarszych zespołów naszą placówkę reprezentowała grupa Impuls. Ich prezentacja otrzymała wysoką notę od jurorów – podopieczni pani Urszuli Demuchy wytańczyli II miejsce.

Fotorelacja z tego wydarzenia /9 zdjęć/