Kury i koguty w MDK Biłgoraj

9 czerwca w czwartkowe popołudnie otwarto w naszym MDK wystawę prac wychowanków Renaty Sochy ze ,,Strefy Kreatywności”. Motywem przewodnim i tematem wystawy były kury i koguty.

Nauczycielka zorganizowała również internetowy plebiscyt popularności na najpiękniejszą pracę plastyczną “Kury i koguty”. Głosami internautów zdecydowano o przyznaniu nagrody pierwszej drugiej i i trzeciej.

Nauczycielka wręczyła dla trzech najlepszych prac z największą liczbą głosów nagrody ufundowane przez Radę Rodziców MDK. Nagrodę pierwszą za 152 głosy przyznano Natalii Dzikoń, Nagrodę II za 140 głosów przyznano Alicji Buczek, a Nagrodę III za 132 głosy przyznano Oli Pęcka. Przyznano również Nagrodę Plastyków MDK dla Agaty Dołby.

Oprócz pięknych prac kur i kogutów zebrani rodzice i wychowankowie mogli podziwiać malowane obrazy na płótnach wykonanych przez dzieci i młodzież na zajęciach.