Bal przebierańców w MDK (213 zdjęć)

W czwartkowy wieczór w naszej placówce odbył się doroczny bal przebierańców, zorganizowany przez nauczycieli MDK przy wsparciu Samorządu Wychowanków. Jest nam miło, że ta impreza cieszy się zainteresowaniem nie tylko najmłodszych uczestników zajęć, ale także tych ze starszych grup.

Na parkiecie spotkały się księżniczki, królewny, czarodziejki, czarownice, elfy, kowboje, piraci, klauny, koty, myszki Mini, biedronki, pszczółki, jednorożce, nie zabrakło też stróżów prawa, a nawet rycerzy. Pojawiła się nawet bohaterka netflixowego serialu – Wensday i to w kilku osobach.

Podczas tanecznej zabawy odbyła się też sesja zdjęciowa, z której wszyscy chętnie korzystali, chcąc upamiętnić swój barwny wizerunek. Tradycyjnie, przeprowadzone zostały także wybory na króla i królową balu, a oceny dokonały przedstawicielki Samorządu Wychowanków. Werdykt ogłosiła przewodnicząca, Natalia Iwanek. Tegoroczny tytuł Królowej przyznano Milence z grupy Kropeczki starsze, zaś Królem został Darek z ZTL Tanew, grupy młodszej. Królewska para odtańczyła wspólny taniec, po czym konytnuowaliśmy zabawę.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przebiegu balu, za zaangażowanie w zabawianie młodszych koleżanek i kolegów dziewczętom z Samorządu Wychowanków: Natalii Iwanek, Alicji Pieczykolan, Rozalii Markowicz, Gabrieli Rapie, Wiktorii Krent oraz Aleksandrze Pochodaj.

Zapraszamy na fotorelację, którą opublikowaliśmy na naszym FANPAGE.