Bajkowy filmowy świat

to temat tegorocznej akcji plastycznej realizowanej w Młodzieżowym Domu Kultury od 3 lat. Są to spotkania plenerowe młodych plastyków, wychowanków pracowni plastycznych, które inicjują nowy rok szkolny w placówce.

W tym roku ze względu na niesprzyjającą aurę akcja plastyczna odbyła się wewnątrz budynku. Wychowankowie grup plastycznych pani Renaty Sochy ze Strefy Kreatywności, pani Ireny Oręziak – Kupczak z grupy Fantazja oraz pani Anny Świcy z Tęczowej Malarni zmierzyli się z malowaniem postaci z bajek i filmów na dużym formacie. Podczas akcji powstały przepiękne kolorowe prace, a uczestników zabawy drobnymi upominkami uhonorowała pani Dyrektor Urszula Demucha.

Pomysłodawcą i głównym realizatorem przedsięwzięcia już od trzech lat jest pani Renata Socha, nauczyciel grup plastycznych ,,Strefy Kreatywności”.

Efekty tych działań już niedługo będzie można podziwiać na wystawie. O czym zapewne wszystkich poinformujemy.

R. Socha